Uw Backoffice de BaaS met TBA!
Al sinds jaren zijn wij bij The Beagle Armada bezig met het ontwikkelen van structurele ondersteuning gericht op de Backoffice van instellingen in de Langdurige Zorg. Wij zien dit als de ultieme ondersteuning van die zorginstellingen. Eerder schreven wij in de blog Uitbesteden van de Back-Office, is het wat voor u? en Outsourcing bij TBA over. Vanaf 2021 zijn wij bezig met het verfijnen van onze dienstverlening, en dat mondt nu uit in mooie resultaten: we hebben een uitgebreide dienstenbeschrijving, en vooral: een launching customer! Hierover houden we het doek nog even gesloten, en volgt later meer, maar we kunnen wel al laten weten dat we een nieuwe naam voor de dienstverlening hebben: dit is BaaS!, en staat voor Backoffice as a Service! Dus: uw backoffice de BaaS met TBA!
‘Al sinds jaren’
The Beagle Armada vindt zijn oorsprong in het AWBZ-berichtenverkeer, en is betrokken geweest bij het ontstaan van de toenmalige AZR – en huidige iWLZ – systematiek. In die tijd leverden wij software om het berichtenverkeer te verwerken. Wij realiseerden ons toen al – we schrijven 2004/2005 en verder – dat er een schat aan informatie in het berichtenverkeer zat waar je gebruik van kunt maken voor het uitvoeren van bedrijfsvoering in de Langdurige Zorg. Het was een voor de hand liggende gedachte om declaraties niet alleen te verwerken, en daarmee inzicht en sturing te bieden, maar ook om door middel van dienstverlening ervoor te zorgen dat die declaraties juist, volledig en tijdig de deur uit gingen. En dat kan door middel van inzet bij de klant, maar dat kan ook als een managed service op het eigen kantoor.
BaaS – Backoffice as a Service
Die managed service is er nu, en heet BaaS – Backoffice as a Service. Dit gaat uit van het principe dat Zorgadministratieve taken op afstand worden uitgevoerd door medewerkers van TBA tegen een vast tarief. In de aanloop naar de BaaS-situatie maken we met elkaar werkafspraken en we leggen deze vast, zodat het voor iedereen duidelijk is wat er gaat gebeuren. Ook maken we afspraken over aanspreekpunten en bereikbaarheid.
The Beagle Armada zorgt bij het uitvoeren van de backoffice voor constante bewaking op juistheid, tijdigheid en volledigheid van de productieregistratie en uw declaratie. Door jarenlange ervaring in de markt, onder andere op het gebied van het verschillende ECD’s, het (declaratie)berichtenverkeer en verschillende bedrijfsvoering-processen, haalt u een partner in huis die met u meedenkt over een optimale invulling van uw bedrijfsvoering. Zo kunnen zorginstellingen doen waar zij goed in zijn: het leveren van zorg.
Directe en indirecte gevolgen
Door het inzetten van onze BaaS-dienstverlening krijgt u tegen vaste tarieven maximaal resultaat, en daarmee continuïteit en kwaliteit van uw backoffice. Dit is direct te merken in de operatie, maar indirect ook in de vermindering van de noodzaak om tijd te steken in de ontwikkeling van het eigen team. Hierbij valt te denken aan de ruimte die ontstaat omdat je niet meer continu bezig hoeft te zijn met het werven en behouden van medewerkers, het op peil houden van het kennisniveau en het bijhouden van de continue veranderingen in wet- en regelgeving van de overheid en van zorgkantoren, zorgverzekeraars en gemeenten. Dit zijn zaken die TBA ook uit handen neemt.
Benieuwd?
Nieuwsgierig geworden? Neem een kijkje op https://www.thebeaglearmada.nl/diensten/outsourcing/ of neem via onderstaande kanalen contact met ons op!
TBA – oog voor verandering, hart voor de zorg